Loft Plaza Mayor 2 Temporal

  • 100 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum

Om du vill njuta av din semester i Madrid, kan du bo i lägenheten Loft Plaza Mayor 2 Temporal Madrid med 1 sovrum som ligger bara 400 m från Plaza Mayor de Madrid och ungefär 25 minuters gångavstånd från Retiroparken. Den 100 m² stora lägenheten har plats för upp till 4 gäster.

Det här boendet erbjuder balkong och vardagsrum, samt har utsikt över staden. I lägenheten finns en separat toalett och en dusch för din komfort. Du kan också utnyttja hårtorkar, badlakan och handdukar i badrummet.

Lägenheten Loft Plaza Mayor 2 Temporal erbjuder ett komplett kök.

Den här lägenheten ståtar med ett behändigt läge i distriktet Islington. En 10 minuters promenad tar dig till Madrids centrum. Monastery of las Descalzas Reales ligger inom några kvarter från lägenheten Loft Plaza Mayor 2 Temporal, och Puerta del Sol ligger mindre än 600 meter bort. Den närmaste tunnelbanestationen Santo Domingo är belägen ungefär 10 minuters promenad bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Loft Plaza Mayor 2 Temporal Madrid
Plaza Mayor By Forever Rentals
Mobilpris

Plaza Mayor By Forever Rentals

7.5
Bra 72 recensioner
82 m från boendet
USD 168 USD 151
per natt
Cozy Apartment With Balconies In The Center Of Temporal Tol254
Mobilpris

Cozy Apartment With Balconies In The Center Of Temporal Tol254

6.7
Ganska bra 3 recensioner
154 m från boendet
USD 179 USD 161
per natt
Escapada Para 3 En Sol, Conoce Concepcion Jeronima
Mobilpris

Escapada Para 3 En Sol, Conoce Concepcion Jeronima

7.2
Bra 72 recensioner
173 m från boendet
USD 118 USD 106
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Madrid-Barajas flygplats
    26 km

    Tågstationer

    Principe Pio Train Station
    1,3 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Boendetjänster

    • VIP-incheckning/-utcheckning
    • Bagageförvaring

    I köket

    • Köksgeråd

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Terrass
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Nyckelåtkomst

    Husdjur

    • Husdjur tillåtna

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 21:00
    Utcheckning: senast 11:00
    LicensnummerESFCNT00002809100001772900000000000000000000000000005
    Vanliga frågor
    • Hur stort är lägenheten Loft Plaza Mayor 2 Temporal?
      Lägenheten Loft Plaza Mayor 2 Temporal är 100 m² stort.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Madrid-Barajas flygplats
    26 km

    Tågstationer

    Principe Pio Train Station
    1,3 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Loft Plaza Mayor 2 Temporal Madrid

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng